info@osrodeklesnaprzystan.pl | tel. 511 266 044

Tereny Leśnej Przystani położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Kokorycz na obszarze Natura 2000.
Łącznie ponad 100 hektarów natury dla naszych Gości
Atrakcje
BOISKO DO SIATKÓWKI Na terenie ośrodka znajdują się dwa boiska do piłki plażowej. Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu. Można skorzystać z boiska ze swoją piłką, a jeśli ktoś nie ma, wypożyczyć u nas. Cena to jedyne 5 zł/ godzina.
PLAC ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH W tym sezonie powiększyliśmy plac zabawy o nowe elementy. Składa się on z czterech huśtawek, dwóch zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej.

W trakcie wakacji dla naszych najmłodszych Gości szykujemy również inne atrakcje w wybrane weekendy, m.in. dmuchane zamki, trampoliny i inne animacje. Więcej aktualnych informacji na naszym profilu na Facebooku.
Atrakcje
Atrakcje
SPACERY W REZERWACIE PRZYRODY KOKORYCZ Rezerwat Przyrody Kokorycz, jest położony przy wschodniej granicy Ośrodka Leśna Przystań, rezerwat ma powierzchnię ponad 44 hektarów, jest to 120-letni las dębowy z domieszką lipy, grabu i klonu. Ważnym elementem są rzadkie rośliny runa: śnieżyczka przebiśnieg, pierwiosnek wyniosły, kokorycz pusta oraz czosnek nieniedźwiedzi.Wspomnieć trzeba również o zwierzętach: 47 gatunków ptaków oraz nietoperze i wydry. Przez rezerwat przebiega asfaltowa ścieżka o długości ponad 5km, która jest idealna na spacery lub wyprawy rowerami.
INNE ATRAKCJE SPORTOWE Z innych propozycji mamy dla Państwa grę we Frisbee oraz grę, może nie każdemu znaną, ale jakże ciekawą, mianowicie Pétanque, potocznie nazywana grą w bule. Jest to tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowym. Jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił nasz personel chętnie wytłumaczy jej zasady.
Atrakcje
Mapa Ludzie